About Us

TEAM MCE stawia przede wszystkim na rozwój zawodników oraz odpowiednie prowadzenie swojej marki na scenie polskiego e-sportu.
Dzięki doświadczonemu zespołowi zarządzającemu całym przedsięwzięciem organizacja w dobrym tempie realizuje swoje poprzednie założenia i cele.

“Wielkie oczekiwania są kluczem do wszystkiego”

Team MCE
Poland / Germany
Team MCE
England

Why Team MCE?

Dużo nowych fanów zyskujemy nie tylko dzięki świetnym rezultatom na turniejach, ale również w ogromnym stopniu przyczynia się do tego dobrze prowadzony marketing przez odpowiednio wykwalifikowane osoby.

Prężnie prowadzimy nasze social media nie tylko na Facebooku, ale również na Twitterze. W najbliższym czasie chcemy postawić na rozwój naszego konta na Instagramie oraz TikToku.

Esports Association Myślenice

Stowarzyszenie Esportowe w Myślenicach (posługujące się nazwą w języku angielskim – Esports Association Myślenice “Team MCE”) to organizacja non-profit założona w 22 stycznia 2021 roku w Myślenicach.
Dążymy do realizacji marzeń i wspieramy rozwój polskiej sceny eSportowej, dlatego też zdecydowaliśmy się na prowadzenie projektów, które staną się drogą dla młodych i utalentowanych graczy.
Prostą drogą na sam szczyt kariery eSportowej! Jako stowarzyszenie zdecydowaliśmy się na takie działania jak: organizacja eSportowa, organizacja turniejów online, a także klub charytatywny.

Shopping Cart (0)